SPECIALISTA NA PŘIJATÉ FAKTURY s NJ i pro ABSOLVENTY!

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte práci, kde Vás čeká dlouhodobý kariérní růst? Baví Vás oblast financí a účetnictví a rádi byste v této oblasti nastartovali Vaši kariéru? Chtěli byste zároveň na denní bázi uplatnit své znalosti německého jazyka? Pak hledáme právě Vás!! Neustále se rozrůstající mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA NA PŘIJATÉ FAKTURY s NJ i pro ABSOLVENTY! (25-28.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zaúčtování příchozích faktur
  • kontrola účetních dokladů
  • řešení účetních závěrek
  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • řešení objednávek
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • pokročilou znalost německého jazyka (slovem i písmem) na úrovni B2/C1
  • znalost MS Excel
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • možnost karierního růstu v nadnárodní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • sick days
  • intenzivní školení v zahraničí (min. 3-4 měsíce)
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5