VEDOUCÍ ÚSEKU - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte praxi s řízením strojírenské výroby? Hledáte stabilní firmu se zajímavým produktem, kde byste mohla/a uplatnit své zkušenosti? Potom jste ji našli! Strojírenský provoz na Olomouckou hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ ÚSEKU - STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • plánování a organizace zakázek a lidských sil
  • zodpovědnost za plnění nastavených termínů a kvality
  • dohled nad dodržováním BOZP a PO
  • zapojování se do probíhajích projektů - spolupráce s projektovými manažery
  • zavádění změn

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenské vzdělání
  • praxi ve strojírenské firmě
  • zkušenosti s vedením většího týmu
  • komunikační dovednosti
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • samostatnost
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • bonusový program
  • nástup dohodou