INŽENÝR VÝROBNÍCH PROCESŮ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s návrhy a zaváděním nových výrobních procesů? Jste technicky vzdělaný a zvládnete napsat e-mail v angličtině? Chcete pracovat pro mezinárodní výrobní společnost v Jihomoravském kraji na pozici INŽENÝR VÝROBNÍCH PROCESŮ? Pak čekáme právě na Vás! Úspěšná výrobní společnost hledá kandidáty na pozici: INŽENÝR VÝROBNÍCH PROCESŮ (27-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • analýza procesu výroby a návrh na zlepšení
  • optimalizace a návrh výrobních postupů
  • tvorba procesní výrobní dokumentace
  • komunikace s ostatními odděleními
  • práce se systémem SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na podobné pozici
  • základní znalost angličtiny/němčiny
  • znalost systému SAP výhodou
  • znalost analýzy výrobních procesů

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v prosperující společnosti
  • odborné kurzy a školení
  • možnost závodního stravování
  • čtvrtletní bonusy, penzijní připojištění
  • firemní akce, dny dovolené navíc

  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.