SPECIALISTA PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 38000 Kč

Získali jste znalosti a zkušenosti v oblasti Procesního inženýrství? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a domluvíte se anglickým jazykem? Pak je zde šance právě pro Vás! Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: SPECIALISTA PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ

Pracovní náplň

  • plánování a optimalizace výrobních procesů
  • zodpovědnost za projekt včetně tvorby dokumentace
  • zodpovědnost za plnění cílů v oblasti kvality
  • tvorba a aktualizace FMEA
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření (strojní nebo jakost výhodou)
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost AJ
  • odolnost vůči stresu, samostatnost
  • organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na dopravu, stravování
  • 5 týdnů dovolené, možnost ubytování
  • možnost profesního a odborného růstu

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj