KONZULTANT INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš zkušenosti s implementací IS? Orientuješ se v procesech výrobních a distribučních podniků? Rád bys své znalosti dále rozvíjel? Pošli svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Analýza potřeb zákazníků a vypracování návrhů řešení
  • Návrh a implementace controllingových aplikací
  • Podílení se na strategickém a taktickém řešení řízení firem
  • Vytváření aplikací na podporu BSC, podnikových plánů a rozpočtů

Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenost s implementací informačních systémů
  • Zkušenost s tvorbou aplikací v jazyce SQL
  • Znalost nějakého programovacího jazyka výhodou
  • Znalost Microsoft SQL Server Analysis Services výhodou
  • Týmovost, flexibilitu a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
  • Spolupráci se špičkami v oboru na evropském trhu
  • Výrazný odborný růst v oblasti controllingu a IT
  • Notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené, 100,- Kč stravenky
  • Služební auto i k soukromým účelům

  • Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.