KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU – PARDUBICKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte dokončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání strojního zaměření? Baví Vás vymýšlet a vyvíjet nové komponenty a různé „zlepšováky“? Umíte pracovat s některým z CAD programů? Pak jste náš člověk! Pro mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledáme vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR S ANGLIČTINOU – PARDUBICKÝ KRAJ

Pracovní náplň

  • vývoj a návrh strojních komponentů
  • tvorba technické dokumentace
  • samostatná realizace v 3D softwaru
  • kontrola a zkoušení funkčnosti navrženého systému

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zájem o vývoj nových komponentů
  • pokročilou znalost CAD programů
  • vlastní iniciativu, schopnost samostatného jednání

Co nabízíme?

  • možnost profesního růstu
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • prémie, závodní stravování, penzijní připojištění
  • moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.