HORIZONTÁŘ NA DVOUSMĚNNÝ PROVOZ

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

Máte více let praxe s obsluhou klasických horizontek a hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám kromě slušné fixní mzdy mohou nabídnout i další zajímavé benefity? Vadí Vám noční směny a hledáte provoz v jednosměnném, maximálně dvousměnném provozu? Pak věříme, že Vám tahle práce může mnohé nabídnout. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis, na základě kterého si s Vámi rádi pohovoříme o podrobnostech pozice:

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na klasické horizontce ve dvousměnném provozu
  • Udržování provozuschopného stavu u stroje, základní údržba a seřízení stroje
  • Samostatné čtení technické dokumentace a přidružená administrativa
  • Dodržování vnitřních předpisů firmy, udržování pořádku na pracovišti

Co požadujeme?

  • Praxi jako horizontář
  • Středoškolské vzdělání v oboru strojírenství nebo výuční list s bohatou praxí v oboru
  • Spolehlivost, dochvilnost

Co nabízíme?

  • Zázemí české firmy úspěšné i v zahraničí
  • Jednosměnný provoz
  • Bonusy ( osobní a firemní prémie, při nízké absenci apod.)
  • Stravenky
  • Lokalita pracoviště: okres Olomouc