OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - měřící technika

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s oblastí elektroniky či elektrotechniky? Máte obchodní myšlení a nedělá Vám problém prodávat kvalitní výrobky stávajícím i nových obchodním partnerům? Jste technicky zdatní a umíte lidem poradit, co by pro ně bylo nejvhodnější? Pak hledáme právě Vás!! Obchodní společnost nabízející měřící přístroje a s tím související poradenství i školení pro výrobní společnosti i laboratoře hledá posilu do svého týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - měřící technika (fix. 30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci celé ČR
  • poradenství v oblasti měřících přístrojů
  • příprava kalkulací
  • pravidelný reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • prokazatelné obchodní dovednosti
  • praxi na obdobné pozici s technickým zaměřením
  • ochotu cestovat po celé ČR
  • Řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost, flexibilitu, komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci na HPP
  • další finanční ohodnocení dle obchodních výsledků
  • firemní vozidlo
  • 4 týdny dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • sídlo společnosti - Praha