SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - PRAHA

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi v účetnictví, orientujete se ve všech účetních operacích a domluvíte se anglicky? Pak nám zašlete Váš životopis! Významná účetní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - PRAHA (45 - 50.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení kompletního účetní agendy
  • DPH
  • Provádění závěrek
  • Reporting
  • Komunikace s finančními úřady a státní správou
  • Zpracování výkazů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxi na pozici účetní alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost práce na PC velmi dobré uživatelské úrovni

Co nabízíme?

  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Pružnou pracovní dobu
  • Účetní semináře a jazykové kurzy
  • Kanceláře v centru Prahy s výbornou dostupností
  • Po zapracování možnost i práce z domova
  • Občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.