SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ S NJ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Ovládáte kompletní účetní a daňovou problematiku a domluvíte se německy. Právě s Vámi počítáme do našeho kolektivu, nenechte nás čekat a pošlete své CV. Zahraniční výrobní společnost přijme do svého týmu: ÚČETNÍ s NJ

Pracovní náplň

  • účtování plateb a pohybů na bankovních účtech v CZK i zahraniční měně
  • účtování přijatých a vydaných faktur
  • účtování drobných vydání a pokladen
  • silniční daň a zpracování cestovních náhrad

Co požadujeme?

  • velmi dobrou znalost účetnictví a daňové problematiky
  • aktivní znalost NJ - podmínkou
  • praxi na pozici samostatné účetní
  • minimálně SŠ vzdělání

Co nabízíme?

  • možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • příspěvek na stravování, dopravu a penzijní připojištění
  • 13. plat, pružnou pracovní dobu a slevu na firemní produkty
  • týden dovolené navíc

  • místo výkonu Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.