INŽENÝR ROZVOJE KVALITY DODAVATELŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte vzdělání technického směru a disponujete zkušenostmi z oblasti kvality? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a rádi byste jej využívali v zaměstnání při komunikaci s dodavateli? Chcete pracovat pro mezinárodní perspektivní společnost na pozici INŽENÝR ROZVOJE KVALITY DODAVATELŮ na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis! Perspektivní strojírenská společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici: INŽENÝR ROZVOJE KVALITY DODAVATELŮ (30-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu
  • řízení dodavatelských reklamací
  • analýza výroby problémových dodavatelů
  • hodnocení dodavatelů
  • provádění kontrol a auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • praxi na obdobné pozici
  • ochotu cestovat po Evropě
  • komunikativnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci v silné mezinárodní společnosti
  • podporu při relokaci – firemní byt
  • příspěvek na dojíždění, firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění
  • možnost využití cizích jazyků

  • místo výkonu práce: Vysočina