VEDOUCÍ VÝROBY S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste absolventem střední nebo vysoké školy? Anglicky se domluvíte bez problémů a chcete své jazykové schopnosti nadále rozvíjet? Máte zkušenosti s vedením výroby či lisovny plastů? Pak jste pro nás vhodným kandidátem! Máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • vedení oddělení lisovny
  • spolupráce s ostatními odděleními výroby
  • koordinace logistiky
  • správa projektů a rozpočtů
  • vedení a motivace zaměstnanců

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • schopnost domluvit se anglicky ústně i písemně
  • orientaci v problematice vstřikování plastů
  • flexibilitu, komunikativnost
  • vůdčí schopnosti a logické myšlení

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • prostor pro zavádění vlastních inovací
  • týden dovolené navíc
  • možnost ubytování
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí