SENIOR JAVA WEB DEVELOPER

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Jste zkušený programátor webových aplikací v jazyce JAVA? Chcete svoje profesionální znalosti uplatnit v rámci mezinárodní společnosti a posunout se profesně dále? Upřednostníte práci v menším týmu, kde budete mít možnost ovlivnit konkrétní produkt? Pokud ano, pak je tato pozice přesně pro Vás! SENIOR JAVA WEB DEVELOPER

Pracovní náplň

  • Analýza a návrh řešení SW
  • Vývoj aplikací v jazyce Java a J2EE, tvorba webových řešení
  • Spolupráce na mezinárodní úrovni
  • Sledování nových technologii a trendů a jejich využívání
  • Vývoj za použití agilních metodologií (Scrum)

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti vývoje v jazyce Java, J2EE
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost práce s webovými technologiemi
  • Znalost API, JSP, Struts, Hibernate, Tomcat
  • Znalosti relačních databází (SQL, Oracle)

Co nabízíme?

  • Práci na projektech s moderními technologiemi
  • Stabilní zázemí dobře prosperující firmy
  • Jazykové a odborné vzdělání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí v samostatných kancelářích
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny placené nemocenské
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.