VEDOUCÍ SKLADU

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte zkušenosti s vedením lidí? Hledáte práci na Blanensku? Láká Vás samostatná a zodpovědná práce? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Německá společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: VEDOUCÍ SKLADU

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za celé oddělení skladu
  • Vedení podřízených pracovníků (kontrola, odměňování, personální dokumentace)
  • Denní komunikace s mateřskými závody v Německu
  • Spolupráce s oddělením logistiky, výrobním oddělením, expedicí apod.
  • Správa dat v interním informačním systému
  • Zodpovědnost za nastavování procesů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ s maturitou
  • Praxi ve skladu a zkušenost s vedením lidí
  • Znalost německého jazyka (alespoň pasivně)
  • Znalost MS Office
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní německé společnosti
  • Příplatek ke mzdě jako osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.