TESTER

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s testováním softwaru a baví vás zkoušet nové postupy a nástroje? Chcete se naučit automatické testování a dorozumíte se anglicky? Pokud jste si odpověděli čtyřikrát ANO, pak nám zašlete Vaše CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Manuální testování
  • Úzká spolupráce s programátory SW
  • Vytváření testovacích scénářů
  • Reportování chyb

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oblasti IT
  • Alespoň základní zkušenosti z pozice tester nebo analytik nebo programátor
  • Znalost postupů a nástrojů pro testování SW
  • Dobré analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • 5 týdnů dovolené a Sick days navíc
  • Stravenky a systém kafeterie
  • Vzdělávací akce a možnost cestovat
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Playstation i stolní fotbal v kanceláři
  • Možnost HOME-OFFICE

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.