TECHNIK ÚPRAVNY TEXTILNÍ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Karlovarský kraj

Orientujete se v oblasti textilního průmyslu? Můžete se pochlubit znalostmi v oblasti úpravy tkanin? Hledáte práci, ve které využijete jazyky a budete mít prostor ukázat, co ve Vás je? Tak už na nic nečekejte a ucházejte se o pozici: TECHNIK ÚPRAVNY TEXTILNÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • vedení provozu a zodpovědnost za tým pracovníků
  • dohled nad dodržováním stanovených výrobních postupů
  • zodpovědnost za kvalitu a plynulý chod provozu
  • administrativní úkony a kontrola docházky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, textilní nebo chemické obory VÝHODOU
  • zkušenosti úpravou tkanin min. 3 roky
  • znalost anglického nebo italského jazyka komunikativně
  • vůdčí osobnost a odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, ubytování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Karlovarský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.