PERSONALISTA/KA SENIOR

Máte zkušenosti v oblasti HR, které by jste rádi uplatnili v silné a stabilní společnosti? Jestliže se chcete aktivně podílet na rozvoji zaměstnanců, kontaktujte nás ještě dnes. Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu zkušeného člověka na pozici: PERSONALISTA/KA SENIOR

Pracovní náplň

  • zjišťování potřeb a požadavků jednotlivých oddělení firmy
  • zajišťování vzdělávání, rozvoj zaměstnanců, nábor
  • podíl na přípravě strategie HR jednotlivých oddělení
  • zjišťování zpěté vazby a poradenství
  • komunikace s kolegy z mateřské společnosti v angličtině - hovorovou i písemnou formou

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti HR podmínkou - výhodou je z výrobní společnosti
  • min. SŠ vzdělání, ideálně psychologie, andragogika
  • znalost zákoníku práce podmínku
  • analytické myšlení a schopnost empatie
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidi/řidička

Co nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • mzdové podmínky adekvátní Vašim zkušenostem
  • závodní stravování a široká škála zaměstnaneckých benefitů
  • odbornostní i jazykové kurzy
  • profesní růst
  • lokalita: Jižní Morava