TECHNIK KVALITY

Neaktivní nabídka

17000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Vystudovali jste střední nebo vyšší odbornou školu technického zaměření a rádi byste pracovali v oblasti kvality? Láká Vás práce ve společnosti, kde budete mít možnost rozvíjet svůj potenciál? Hledáte práci na Vysočině a práce na pozici TECHNIK KVALITY Vám připadá atraktivní? Pak hledáme právě Vás! Prosperující výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: TECHNIK KVALITY (17-23.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba kvalitativních směrnic a příruček
  • Podpora při certifikacích a auditech
  • Správa technické dokumentace
  • Údržba a aktualizace databáze
  • Práce s měřidly, metrologie

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ vzdělání technického zaměření
  • Alespoň krátká praxe v oblasti kvality výhodou
  • Základy anglického nebo německého jazyka
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Pracovitost, aktivní přístup, chuť učit se

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Profesní růst, osobnostní rozvoj
  • Příspěvek na stravování, firemní akce
  • Penzijní připojištění, další vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Vysočina