KOORDINÁTOR VÝROBNÍCH ZAKÁZEK

Neaktivní nabídka

32000 - 42000 Kč

Máte zkušenosti s řízením projektů a technické vzdělání? Chcete se podílet na výběru nových výrobních investic? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a láká Vás práce na pozici KOORDINÁTOR VÝROBNÍCH ZAKÁZEK na Vysočině? Pak hledáme právě Vás! Stabilní mezinárodní společnost hledá do svého týmu pracovníka na pozici: KOORDINÁTOR VÝROBNÍCH ZAKÁZEK (32-42.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace průběhu projektů a zakázek
  • podílení se na výběru nových investic
  • poskytování podpory investičnímu týmu
  • jednání s dodavateli, spolupráce s výrobou
  • účast na zefektivnění procesu výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s realizací projektů
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost finančních bonusů a odměn
  • dny volna navíc, sick days, stravenky
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • možnost kariérního růstu

  • místo výkonu práce: Vysočina (západ)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.