ORACLE ADMINISTRATOR

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientujete se na OS Linux a máte zkušenosti s administrací Oracle databází? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci nejmodernější technologie? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! ORACLE ADMINISTRATOR

Pracovní náplň

  • Správa a podpora Oracle databází pro velká datová centra
  • Implementace a správa aplixací Monexa
  • Správa Linuxových serverů
  • Komunikace s ostatními týmy
  • Monitoring

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s administrací databází Oracle
  • Znalost OS Linux (Unix, Solaris, HP-UX, AIX)
  • Zkušenosti s troubleshootingem
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Proklientský přístup

Co nabízíme?

  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost získání certifikátů, jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.