VEDOUCÍ CHEMICKÉ LABORATOŘE

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti z chemické laboratoře? Umíte koordinovat tým pracovníků a jste zodpovědní? Rádi komunikujete a hledáte nové pracovní uplatnění v laboratoři chemického průmyslu? Zašlete svůj životopis a přidejte se k nám! Máme pro Vás pozici: VEDOUCÍ CHEMICKÉ LABORATOŘE (OD 35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění chodu chemické laboratoře
  • zodpovědnost za tým laboratorních techniků
  • příprava dokumentace a metodická podpora
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • vzdělání z oblasti chemie
  • praxi s prací v chemické laboratoři
  • zkušenosti s vedením týmu lidí PODMÍNKOU
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené, relokační balíček

  • místo pracoviště: Ústecký kraj