CELNÍ DEKLARANT

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Vyznáte se v celní legislativě a běžně komunikujete s celními úřady? Máte navíc zkušenosti z výrobní společnosti ideálně z oblasti automotive? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: CELNÍ DEKLARANT (až 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • jednání s celními úřady
  • zpracování a evidence veškeré dokumentace související s celním řízením
  • administrativní sledování dovozu i vývozu zboží
  • elektronické podání průvodních dokladů
  • zadávání celních prohlášení do systému
  • kontrola původu zboží
  • neustálé sledování celní legislativy a jejich předpisů
  • komunikace s přepravci

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost celní legislativy a minimální praxe na dané pozici podmínkou
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, preciznost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • možnost se dále rozvíjet v automobilovém průmyslu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • možnost navštěvovat jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: severně od Prahy (dojezdová vzdálenost do 20min)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.