PRODUKTOVÝ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

Jste strojař se skvělými organizačními schopnostmi? Bavila by Vás organizace dílčích fází strojírenských projektů? Pak pokud hledáte možnost, jak se v tomto směru prosadit, není nic snadnějšího než nám zaslat životopis! PRODUKTOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň

  • Koordinace činností v rámci přidělených projektů
  • Dohled na technickou stránkou projektů ve spolupráci s konstruktéry, technology, výrobou atd.
  • Specifikace požadavků u zákazníka a jeho informování během celé zakázky
  • Komunikace napříč jednotlivými odděleními ve výrobě
  • Kalkulace cen

Co požadujeme?

  • Strojírenské vzdělání
  • Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Organizační schopnosti, time-management, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost kariérního vývoje v rámci mezinárodní firmy a využití cizích jazyků
  • Příspěvky na stravu
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na sportovní a jiné aktivity
  • Systém firemního vzdělávání v oblasti jazyků a oborové kvalifikace
  • Místo pracoviště: ideální pro kandidáty z lokalit Přerov, Hranice, Nový Jičín, Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.