PRIMÁŘ ODDĚLENÍ PNEUMOLOGIE

Máte bohaté zkušenosti a rádi byste se ve své kariéře posunuli dál? Specializujete se na plicní lékařství? Chcete se stát součástí týmu profesionálů, kteří poskytují špičkovou péči a tvoří přátelský kolektiv? Využijte tedy této možnosti a ozvěte se nám! Soukromé zdravotnické zařízení hledá kandidáty jako Vy na pozici: PRIMÁŘ ODDĚLENÍ PNEUMOLOGIE

Pracovní náplň

  • poskytování následné péče pacientům
  • diagnostika a léčba onemocnění dýchacího ústrojí

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • specializovanou způsobilost v oboru plicní lékařství
  • víceletou praxi v oboru PODMÍNKOU
  • spolehlivý a zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • příjemný kolektiv a kvalitní zázemí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené, odborná školení
  • možnost ubytování přímo v areálu
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj