FYZIOTERAPEUT ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

od 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte vystudovaný obor Fyzioterapie a rozhlížíte se po nějaké zajímavé pracovní příležitosti? Chcete ukázat, co ve Vás je a dostat příležitost se profesně rozvinout? Tak nám napište a ucházejte se o tuto pozici, dáme Vám příležitost! Soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou péči hledá do svých řad nového pracovníka, a to na pozici: FYZIOTERAPEUT ABSOLVENT (od 26 000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění následné péče pacientů
  • komplexní vstupní vyšetření pacientů
  • diagnostika a sestavení rehabilitačního programu
  • návrh léčebných procedur a cílené terapie

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor Fyzioterapie
  • odbornou způsobilost k výkonu povolání
  • praxi v oboru VÝHODOU
  • zručnost a vstřícný přístup

Co nabízíme?

  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • možnost ubytování v areálu
  • 25 dní dovolené, příspěvky na stravování
  • možnost odborného růstu

  • místo výkonu práce: Středočeský kraj