HLAVNÍ OPERÁTOR VÝROBY

Máte zkušenosti z chemické či strojírenské výroby? Ke své práci přistupujete zodpovědně? Nevadí Vám pracovat na směny? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který má co nabídnout? Tak využijte této jedinečné příležitosti a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici: HLAVNÍ OPERÁTOR VÝROBY

Pracovní náplň

  • zastřešování týmu operátorů
  • zodpovědnost za provozu a kvalitu surovin
  • řízení výrobních jednotek a optimalizace procesů
  • manipulace a míchání chemikálií
  • práce v čistých prostorách – směnný provoz

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (obory chemie VÝHODOU)
  • praxi v chemické či strojírenské výrobě min. 3 roky
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • flexibilní a proaktivní přístup k práci
  • znalost anglického jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • odpovídající mzdové ohodnocení + prémie
  • příspěvky na dopravu, pojištění a dovolenou
  • závodní stravování
  • další nadstandardní benefity

  • místo výkonu práce: Mělnicko