VEDOUCÍ LISOVNY PLASTŮ

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Považujete sám sebe za leadera a Vaše praxe ve vedení lidí to může potvrdit? Máte zkušenosti jako vedoucí osoba ideálně z výroby zabývající se zpracováním plastů v automotive? Pak splňujete základní požadavky na vedoucí pozici do firmy, která hledá schopné leadery pro oblast vstřikování plastů. Zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vedení týmu operátorů a techniků na vstřikolisovně
  • Plánování a organizace práce
  • Podílení se na stálém zefektivňování výroby
  • Personální agenda – zaškolování, motivace, zajištění naplnění potřeb týmu aj.
  • Rozjíždění prvních sérií produktů a garance jejich kvality dle standardů firmy

Co požadujeme?

  • Minimálně rok na vedoucí pozici v podobném typu výroby
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Osobnost leadera, který dokáže dobře motivovat svůj tým
  • Anglický nebo německý jazyk je výhodou
  • Zkušenost s aplikací metod Lean production výhodou

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdu
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Možnost růstu
  • týden dovolené navíc