VÝROBNÍ MANAŽER VYSOČINA

Upadli jste do stereotypu? Chcete změnu, cítíte potřebu naplno využít svůj potenciál? Toužíte se dostat k automotive výrobě? Mluvíte plynně německy? HLEDÁM PRÁVĚ VÁS! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí na Vysočině, hledá do svého týmu novou posilu na pozici: VÝROBNÍ MANAŽER

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za chod výroby, její plánování, organizaci - sériová výroba
  • Řešení technických problémů
  • Schvalování technologických postupů, nákupu nových strojů, klíčových dodavatelů ...
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Akční osobnost, která se nebude bát řešit operativní úkoly
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi ve vedení strojírenské výroby
  • Komunikativní znalost němčiny – PODMÍNKOU
  • Samostatnost, spolehlivost, loajálnost

Co nabízíme?

  • Stabilní a mezinárodní prostřední výrobní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Dynamický kolektiv a prostředí
  • Další benefity: notebook, smartphone, osobní vůz

  • Místo výkonu práce: Vysočina