JUNIOR – PROGRAMÁTOR PLC + C/C++

Neaktivní nabídka

32000 - 37000 Kč

Máte elektrotechnické vzdělání? Ovládáte programovací jazyk C/C++? Baví Vás práce v oblasti automatizace? Hledáte práci, kde zkombinujete elektrotechniku s informatikou? Pak jste ideální kandidát! Rozvíjející se, stabilní společnost hledá kolegu na pozici: JUNIOR – PROGRAMÁTOR PLC + C/C++ (32 – 37.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Programování v oblasti automatizace
  • Týmová spolupráce s kolegy
  • Práce s elektro-schématy
  • Zaškolení na danou pozici
  • Pozice je vhodná i pro absolventa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Znalost programovacího jazyka C/C++
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5 – min.
  • Orientaci v systémech PLC výhodou
  • Schopnost číst v elektrotechnických schématech

Co nabízíme?

  • Profesní a osobní rozvoj v přátelském kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při relokaci
  • Možnost práce na Home office
  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.