ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

Jste zdravotní sestra s registrací? Hledáte práci, která Vám umožní plánovat si služby tak, jak potřebujete? Chcete pracovat v okolí svého bydliště a působit v oblasti domácí péče? Ano? Tak na nic nečekejte a napište nám, tato pozice je určená právě Vám! Soukromá společnost poskytující péči pacientům v domácím prostředí hledá do svých řad nové spolupracovníky na pozici: ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ (25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • poskytování základní a speciální ošetřovatelské péče
  • péče o pacienty v domácím prostředí

Co požadujeme?

  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez dohledu PODMÍNKOU
  • SŠ/VŠ vzdělání, obor Všeobecná sestra
  • zkušenosti s domácí péčí VÝHODOU
  • vstřícný přístup a nadšení pro práci

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení + náborový příspěvek
  • roční předplatní jízdenka na MHD v Praze
  • stravenky, 25 dní dovolené
  • spolupráci na úvazek dle Vašich představ
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.