KONSTRUKTÉR - TECHNIK

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici KONSTRUKTÉR ve Zlínském kraji! Neváhejte a zašlete nám tak Váš životopis! Dlouhodobě zavedená stabilní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR - TECHNIK (28-32.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce na nových i stávajících projektech
  • Spolupráce na konstrukčním řešení strojů
  • Účast při provádění funkčních zkoušek a objednávkách materiálu
  • Podpora a úzká spolupráce s výrobou
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Technický background, spolehlivost
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost systému AutoCad a Inventor

Co nabízíme?

  • 5 dnů dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • Mzdu adekvátní zkušenostem
  • Odborná školení

  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.