MANAŽER PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Baví Vás vést projekty, dokumentaci, řešit problémy, harmonogramy, komunikovat se zákazníky a k tomu ovládáte angličtinu na velmi dobré úrovni? Pak právě Vám nabízíme ideální pracovní příležitost na pozici MANAŽER PROJEKTŮ

Pracovní náplň

  • Řízení projektů (termíny, aktualizace, změny)
  • Vedení dokumentace - APQP
  • Zodpovědnost za plnění termínů, kvality
  • Analýzy projektu
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Anglický jazyk na aktivní provni slovem i písmem
  • MS Excel (MS Project/CAD výhodou)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • Příspěvky na životní a důchodové pojištění
  • Odborná školení
  • Stravenky
  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Pracoviště: Mostecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.