TEAMLEADER CELNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Vyznáte se dobře v celní legislativě? Běžně komunikujete s celními úřady v rámci vývozu i dovozu zboží? Umíte vést i motivovat svěřený tým lidí? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost vyrábějící elektronické součástky do automobilů hledá posilu do svého týmu na pozici: TEAMLEADER CELNÍHO ODDĚLENÍ (až 45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vedení 3-členného týmu celních deklarantů
  • jednání s celní správou
  • kompletní dohled nad průběhem jednotlivých celních případů
  • zpracování veškerých dokladů pro celní odbavení zboží
  • ověřování původu zboží
  • dohled nad komunikací s jednotlivými přepravci a logisty

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • znalost celní legislativy a problematiky podmínkou
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace v AJ s kolegy, zákazníky, dodavateli)
  • zkušenosti s vedením menšího týmu lidí
  • předešlé působení v automotive prostředí podmínkou
  • zodpovědnost, samostatnost, tah na branku

Co nabízíme?

  • možnost získat nové zkušenosti v celosvětově známé automotive společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • notebook i mobilní telefon pro soukromé účely
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • interního vzdělávání a jazykové kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: severně od Prahy (dojezdová vzdálenost do 20min. z její okrajové části)