VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte dokončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v ekonomickém směru a chcete se ve své kariéře posunout zase o krok dále? Nechcete již být otrokem velké mezinárodní společnosti, ale chcete se stát svým pánem v české rodinné společnosti? Máte zkušenosti s vedením účetnictví? Pak jste náš člověk! Menší rodinná firma, založená na přátelském jednání, Vám nabízí své volné místo: VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení ekonomického oddělení
  • vedení kolektivu zaměstnanců
  • tvorba finančních analýz
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • spolupráce při auditech

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ, ideálně ekonomického zaměření
  • schopnost orientovat se v ekonomické problematice
  • dobrou znalost práce na PC
  • výborné analytické a logické myšlení

Co nabízíme?

  • závodní stravování ve vlastní jídelně
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • individuální a férový přístup vedení
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.