PRODUCTION MANAGER

Neaktivní nabídka

45000 - 68000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti vedení výroby? Chtěl byste pracovat jako PRODUCTION MANAGER na Vysočině? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s vedením lidí? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového pracovníka na pozici: PRODUCTION MANAGER (45-68.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení a koordinace výroby
  • vedení a rozvoj podřízených pracovníků
  • zvyšování produktivity a efektivity ve výrobě
  • komunikace v rámci společnosti
  • reporting, sledování cílů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • organizačí schopnosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost finančních bonusů a odměn
  • nárok na dny volna navíc
  • příspěvek na stravování
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.