SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ

Neaktivní nabídka

20000 - 24000 Kč

Máte zkušenosti s obsluhou vstřikovacích lisů? Disponujete znalostí seřizování a obsluhy těchto strojů a rádi pracujete v týmu? Pak právě pro Vás je tu zajímavá nabídka! Mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnost s významným postavením na tuzemském i zahraničním trhu, působící v oblasti strojírenství, hledá do svého týmu vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ

Pracovní náplň

  • seřízení a obsluha vstřikovacího lisu
  • provádění preventivní údržby těchto strojů
  • zodpovědnost za kvalitu vyráběných produktů
  • dokumentace veškerých zmetků a odstávek ve výrobě
  • komunikace s ostatními vnitropodnikovými subjekty

Co požadujeme?

  • 1 rok zkušenosti se seřizováním vstřikolisů
  • vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
  • oprávnění na VZV
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • týmový hráč

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení závislé na praxi uchazeče
  • perspektivní zaměstnání ve směnném provozu
  • firemní vzdělávání
  • možnost odborného růstu
  • lokalita pracoviště: práce na Kroměřížsku