SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY S NJ

Neaktivní nabídka

27000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti zákaznické kvality a hledáte zaměstnavatele, který Vaši praxi náležitě ocení? Máte německý jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni? Jste komunikativní, samostatní a nevadí Vám cestovat. Líbilo by se Vám pracovat na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY S NJ v Plzeňském kraji? Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledá do svého závodu nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY S NJ

Pracovní náplň

  • odpovědnost za zákaznickou kvalitu
  • spolupráce s manažerem kvality (částečná zastupitelnost)
  • účast na zákaznických auditech
  • spolupráce při reklamacích a analýzách vad
  • reklamace, reporting, komunikace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oblasti kvality
  • min. středně pokročilou znalost německého jazyka
  • znalost nástrojů kvality
  • znalost práce na PC, ŘP sk. B
  • samostatnost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • motivující finanční hodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • jazykové zdělávání
  • přípěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu a stravování

    Místo výkonu práce: Plzeňský kraj