SENIOR KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

38000 - 58000 Kč

Máte technické vzdělání a posledních pár let jste působil na pozici konstruktéra? Rád jste při práci v kontaktu s lidmi a chtěl byste vést svůj tým? Láká Vás práce v moderní společnosti na pozici SENIOR KONSTRUKTÉR na Vysočině? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: SENIOR KONSTRUKTÉR (38-58.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • konstrukce strojních zařízení
  • podílení se na vývoji strojů do výroby
  • vedení menšího týmu, řízení konstrukce
  • tvorba výkresové dokumentace
  • spolupráce s výrobou a nákupem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství vítáno)
  • víceletou praxi na pozici konstruktéra
  • anglický či německý jazyk přínosem
  • znalost 3D konstrukčních programů
  • zkušenost s vedením týmu velkou výhodou

Co nabízíme?

  • prostředí moderní výroby v nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy, školení, vánoční bonusy
  • služební telefon a notebook samozřejmostí
  • příspěvek na dojíždění, pomoc při relokaci

  • místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.