VEDOUCÍ PROVOZU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

Jste člověk, který by rád uplatnil své získané zkušenosti, ale bohužel k tomu nemá příležitost? Je Vaše vzdělání technického směru a nebojíte se vedení týmu? Je Vaší silnou stránkou komunikativní a asertivní vystupování? Pak jste to Vy, koho hledáme? Stabilní výrobní společnost hledá schopného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ PROVOZU ZAKÁZKOVÉ VÝROBY (30 - 36.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • vedení svěřeného týmu lidí
  • zodpovědnost za práci pracovníků ve výrobě
  • podílení se na inovacích stávajících pracovních postupů a tvorbě nových
  • motivování svěřenýh pracovníků
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, strojírenství výhodou
  • zkušenosti z výrobní společnosti podmínkou
  • dobré znalosti materiálových vlastností
  • proaktivní přístup k práci a otevřenost inovacím
  • prokazatelné znalosti principů štíhlé výroby

Co nabízíme?

  • práci pro neustále se rozvíjející výrobní společnost
  • motivující mzdové podmínky
  • 13. mzdu
  • možnost uplatnění vlastních návrhů a otevřenost k inovacím
  • místo výkonu práce: Mohelnice