SENIOR ÚČETNÍ

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Zajímá Vás účetnictví a máte již v tomto oboru praxi? Umíte alespoň trochu anglicky a chcete mít na starost vedení týmu účetních? Potom nám neváhejte poslat Vaše CV! Významná mezinárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: "SENIOR ÚČETNÍ"

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení účetnictví celé společnosti
  • Pravidelné zpracování účetních závěrek
  • Vedení týmu účetního oddělení
  • Reporting
  • Zpracování daňových přiznání

Co požadujeme?

  • Zkušenost se zpracováním účetnictví
  • SŠ/VŠ ekonomického směru - velkou výhodou
  • Znalost daňových zákonů
  • Zkušenost s vedením týmu lidí - výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • Dotované firemní stravování
  • Cafeteria
  • Bonusy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na dojíždění

  • Místo pracoviště: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.