PRACOVNÍK SKLADU

Neaktivní nabídka

19000 - 21000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s prací ve skladu ve výrobní společnosti a hledáte nové zaměstnání? Chcete pracovat pro nadnárodní perspektivní společnost? Ovládáte řízení vysokozdvižného vozíku? Tak nám pošlete Váš životopis!!! Mezinárodní výrobní společnost příjme do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: PRACOVNÍK SKLADU (19 - 21.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Příjem materiálu
  • Fyzická manipulace s materiálem
  • Příprava expedic s dodacími listy
  • Kontrola dokumentace ke zboží a evidence v
    systému na PC
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku
  • Dodržování bezpečnosti práce a kolegiality na
    pracovišti

Co požadujeme?

  • ÚSO/SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici skladníka
  • Ochotu pracovat na 2 směny
  • Manuální zručnost a chuť do práce

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v zázemí zahraniční firmy
  • Dotované stravování
  • Systém profesního rozvoje
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.