MONTÁŽNÍ TECHNIK VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou práci a máte zkušenosti s montáží? Jste technicky zdatný a vyznáte se v technické dokumentaci? Chcete být součástí úspěšné výrobní společnosti v okolí Brna? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost s nadnárodní působností hledá do svého týmu kandidáty na pozici: MONTÁŽNÍ TECHNIK VE STROJÍRENSTVÍ (20-25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • montáž strojírenských celků a jejich součástí
  • provádění montáže dle technické dokumentace
  • řešení problémů, testování, seřizování
  • manipulace pomocí pojízdné techniky

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti s montáží (strojírenství výhodou)
  • znalost technické dokumentace
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • technickou zručnost, samostatnost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • práci v zavedené nadnárodní společnosti
  • perspektivu růstu a osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • odborné vzdělávání, životní pojištění
  • prostředí čisté výrobní haly

  • místo výkonu práce: okolí Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.