PRODUKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte technické vzdělání, zkušenosti z vedoucí pozice a velmi dobrou orientaci v prostředí automotive? Orientujete se v technologiích, kvalitě a projektovém řízení? Komunikujete v anglickém jazyce a znáte principy štíhlé výroby? Chcete být součástí stabilní mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní výrobní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici PRODUKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za výrobu a dodávky zákazníkovi
  • Plánování a řízení sériové výroby
  • Zavádění a zlepšování principů štíhlé výroby
  • Plánování rozpočtů
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s vedením týmu v automotive
  • Znalosti principů štíhlé výroby
  • Orientaci v kvalitě a projektovém řízení

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivující systém odměňování
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.