ABSOLVENT – POTRAVINÁŘSKÝ TECHNIK

Neaktivní nabídka

21000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste absolventem VŠ potravinářského či chemického směru? Hledáte práci v Brně na pozici ABSOLVENT – POTRAVINÁŘSKÝ TECHNIK? Máte komunikativní znalost anglického jazyka a chcete najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Významná výrobní společnost orientovaná na potravinářství hledá šikovné kandidáty na pozici: ABSOLVENT – POTRAVINÁŘSKÝ TECHNIK

Pracovní náplň

  • seznámení se všemi výrobními úseky
  • dohled nad výrobou a výrobními linkami
  • hodnocení pracovních postupů a procesů výroby
  • realizace inovací, zlepšování procesů
  • operativní řešení problémů ve výrobě
  • po zapracování specializace dle domluvy
  • práce ve vícesměnném provozu vč. víkendů

Co požadujeme?

  • absolvent VŠ potravinářského/chemického směru
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • praxe na podobné pozici je vítána
  • znalosti práce na PC (MS Office)
  • samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • organizační, rozhodovací a plánovací schopnosti
  • analytické myšlení, týmová spolupráce

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • profesní rozvoj a růst
  • 25 dnů dovolené, stravenky
  • příspěvek na sportovní a kulturní vyžití
  • místo výkonu práce: Brno