SAP PODPORA

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš zkušenosti se SAP a rád bys je více využil? Pojď s námi prohloubit své znalosti a zdokonal se napříč moduly SAP! Neváhej a pošli své CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Podpora SAP – oblast Security, FI, MM/SRM
  • Řešení incidentů a standardních požadavků v SAP
  • Podpora pro pobočky v 50-ti zemích světa
  • Vyhodnocení požadavků a realizace změn
  • Podíl na zavádění a realizaci projektů

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Min. 1 rok zkušeností se SAP
  • Silné technické znalosti
  • Analytické uvažování
  • Chuť učit se nové věci a nalézat řešení

Co nabízíme?

  • Práce v multikulturním prostředí
  • 13.plat, příspěvek na penzijní připojištění
  • Plně hrazené stravenky a flexipasy
  • 5 týdnů dovolené a 6 dní sick days
  • Mobilní telefon a notebook

    Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.