STROJÍRENSKÝ TECHNIK – KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Vystudoval jste VŠ strojírenského případně stavebního zaměření? Máte zkušenosti s návrhy ocelových konstrukcí, a orientujete se v programu Autodesk Inventor? Vyznáte se v technické dokumentaci a chcete být součástí stabilní výrobní společnosti? Zašlete nám Váš životopis. Výrobní společnost, působící v okrese Hradec Králové, hledá do svých řad SAMOSTATNÉHO TECHNIKA – KONSTRUKTÉRA.

Pracovní náplň

  • Navrhování svařovaných konstrukcí
  • Práce s výrobní dokumentací
  • Technická specifikace výrobků a tvorba provozních předpisů
  • Kalkulace cenových nabídek

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského, případně stavebního zaměření
  • Praxi v konstrukci
  • Praxi v programu Autodesk Inventor
  • Pokročilou znalost Anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 4 týdny dovolené

  • Místo výkonu práce ke v okrese Hradec Králové