VEDOUCÍ SMĚNY VE SKLADU

Neaktivní nabídka

15000 - 21000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Máte zkušenosti s vedením skladu? Umíte pracovat s ERP systémem SAP? Poradíte si s podřízenými a s plánováním skladových zásob? Pak hledáme Vás! Otevřela se nová pozice v Libereckém kraji: VEDOUCÍ SKLADU

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za chod interních i externích skladů
  • Plánování směn a práce pro podřízené
  • Inventury
  • Spolupráce s výrobou
  • Kontrola nakládek a vykládek

Co požadujeme?

  • Vyučení
  • Praxi ve skladu výrobní firmy – podmínkou
  • Ochotu pracovat na směny
  • Znalost práce s PC – MS Office, SAP
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Věrnostní odměny
  • Příplatky za směnnost

  • Místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou