ÚDRŽBA FOREM NA VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Neaktivní nabídka

20000 - 3000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Jste zkušený nástrojař? Máte praxi v plastařině? Umíte vyčistit a opravit formu na vstřikování plastů? Nemusíte umět anglicky ani německy! Jediné co potřebujete, je manuální zručnost, ochotu pracovat na směny a technické vzdělání. Pokud tohle všechno máte, pak jste to přesně vy, koho hledáme na pozici do Libereckého kraje: ÚDRŽBA FOREM NA VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Pracovní náplň

  • Komunikace s nadřízeným
  • Zodpovědnost za opravu, údržbu a čištění forem
  • Odpovědnost za kvalitu provedené práce
  • Řešení problémů ve výrobě

Co požadujeme?

  • SO vzdělání v oboru nástrojař
  • Praxi na podobné pozici v plastikařině či automotive průmyslu
  • Ochotu pracovat na směny
  • Zodpovědnost, samostatnost, loajalitu

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Stravenky v hodnotě 70,-
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční a věrnostní odměny

  • Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou