OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - plasty

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

Máte technické myšlení i obchodního ducha a bavilo by Vás navrhovat řešení v oblasti pryžových a plastových výrobků, těsnění i spojek? Nedělá Vám problém cestovat v rámci svěřeného regionu a navazovat nové obchodní vztahy? Pak hledám právě Vás!! Česká výrobní společnost s mnohaletou tradicí, která vyrábí plastové výrobky, jež se využívají ve stavebnictví, hledá nového člena týmu na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - plasty (25.000,- Kč fix)

Pracovní náplň

  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • budování nových obchodních vztahů
  • péče o svěřený region
  • administrativní podpora

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici s technickým zaměřením
  • ochotu cestovat v rámci regionu
  • MS Office – uživatelská znalost
  • komunikativnost, obchodní myšlení, proaktivnost

Co nabízíme?

  • práci v přátelském kolektivu
  • odměny dle obchodních výsledků
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • sídlo společnosti - Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.