HR SPECIALISTA - PRAHA

Neaktivní nabídka

23000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Láká Vás práce v personální agentuře? Máte obchodního ducha? Zvládnete se domluvit anglicky a chcete se neustále učit nové věci? Pokud máte pocit, že jste to Vy, neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Největší česká personální agentura hledá do divize Engineering posilu do svého týmu, a to na pozici: HR SPECIALISTA - PRAHA (23-30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění náborů zaměstnanců
  • aktivní vyhledávání vhodných kandidátů
  • vedení pohovorů a výběr kandidátů
  • zodpovědnost za tvorbu a správu inzerátů
  • komunikace s kandidáty i klienty
  • poskytování odborného poradentví v oblasti HR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • středně pokročilá znalost AJ
  • praxe v oblasti HR vítána
  • obchodní duch, spolehlivost
  • aktivní přístup a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • práci v příjemném a moderním prostředí
  • příležitost pro osobní i profesní rozvoj
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • sick days, firemní akce, vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha
  • nástup: 1. 3. 2017